בריתות

בריתות

כל המילים מתגמדות לעומת ההרגשה האוחזת בנו כשאנו ממתינים לבואם של נסיך או נסיכה חדשים לחיינו. בין ההתרגשות והשמחה הגדולה, הלחץ והציפייה - עולה גם הצורך לתכנן אירוע ברית/ה. הצוות של רויאל גרדן כאן לרשותכם - להקל עליכם, לתכנן ולהפיק עבורכם אירוע ברית/ה מושלם, כדי שאתם תוכלו להתעסק במה שבאמת חשוב - באוצר שהבאתם לעולם. 

מתחם אירועים מותאם אישית 

ברית היא לרב אירוע אינטימי יחסית, הנערך בשעות היום ומצריך אווירה שונה מאירועי לילה. נוסף על כך, במקרים רבים ישנם ילדים נוספים לבעלי השמחה ולאורחיהם, ויש לשים לב גם לכך. רויאל גרדן הוא המקום בו כל האורחים ירגישו בנוח, וגם במהלך היום נוצרת בו אווירה נעימה וקסומה בזעות מתחם אירועים מעוצב ומודולרי, המותאם באופן אישי לאופי האירוע ולקהל. תפריט השף העשיר שלנו מותאם לחך המקומי ומציע תפריט מבוגרים ותפריט ילדים אשר ללא ספק ישאירו לכם טעם של עוד. לצד האווירה הקסומה, העיצוב היוקרתי והמרשים ובעזרת צוות הפקות מוכשר ומנוסה - אירוע הברית/ה שלכם יהיה כזה שתזכרו עוד הרבה זמן… בנוסף, נשמח להמליץ לכם על ספקים מומלצים לאטרקציות לאירועי ברית/ה.

מתרגשים יחד איתכם 

מעבר לעיצוב המרשים, הגן היפיפה, המטבח המדהים והמיקום המנצח - רויאל גרדן מבוססת קודם כל על האנשים שמאחוריה, אלו המארחים אתכם ויוצרים עבורכם אירועים מלאים באהבה. אנו מאמינים כי בסופו של דבר, איכות השירות, היחס האישי, רמת האכפתיות והדיוק בפרטים הקטנים הם אלו שהופכים את האירוע שלכם למשהו גדול, לתענוג אמיתי שיהיה לכם כיף להיזכר בו… עד לפעם הבאה לפחות.  

 

נשמח לארח אתכם
צוות רויאל גרדן

 


לפרטים התקשרו 072-3300927 או השאירו פרטיכם
הירקונים 58, פתח תקווה טלפון: 072-3300927 | פקס: 03-9349615 | מייל: info@royalgarden.co.il
כל הזכויות שמורות לאולמי רויאל גרדן © 2017. עוצב ע"י IC-Design - Creative Solutions, שיווק באינטרנט: SEO-Creative, בניית אתרים: SEO-Media